KONST / Litografier / Färglitografi 12113116
nr 1211 3116
Alvar Sunol
(f. 1935), Spanien
Färglitografi, Alvar Sunol (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 26/75. Motivet: 64x45 cm
Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:45:52
19/10 15:42:57
22 okt
Alvar Sunol
Läs mer om Alvar Sunol